Prečo PupSocks

pupsocks banner sirka

 

Nohy vás nosia celý život, preto si zaslúži extra starostlivosť

Zameriavame sa na pohodlie vašich nôh. Naše PupSocks ponožky sú vyrobené z 93% polyester a 7% elastanu. Dlho sme hľadali balans medzi vysokým pohodlím a nadpriemernú kvalitou tlače. Vďaka tomu sme zvolili prvotriedne polyesterové vlákna, ktoré majú veľkú odolnosť proti svetlu, poveternosti a mikroorganizmom. Tkaniny zo zmesí s polyesterom sú menej krčivé, trvanlivejšie, pevnejšie a ľahšie. Zásluhou elastanu si ponožky udržujú svoj tvar a lepšie priľnú k chodidlu.

Vďaka našej veľkoformátovéj tlačiarni, kvalitného sublimačneho papiera s vysokou gramážou, špičkovému termolisu a zlatým českým ručičkám, dokážeme na ponožky preniesť aj najmenšie detaily a mať dokonale čistý obraz so sýtymi farbami.

Naše ponožky nosíme denne, preto za nich môžeme dať ruku do ohňa.

 

Predveďte, čo vo vás je

Vy ste originálny! Každý z nás je jedinečný. Vďaka stovkám designom, každý sa môže nájsť a ukázať svojmu okoliu, aký má postoj na svet. K tomu ešte môžete svetu ukázať vášho maznáčika! PupSocks sa hodí nielen pre seba, ale tiež aj ako darček. Veríme že takým darčekom potešíte každého majiteľa domácich zvierat.

 

Pretože, spolu pomáhame a meníme svet k lepšiemu

Je to tak. Sme sa rozhodli, že regulárne budeme podporovať útulky, kde im aspoň trochu spríjemníme život. My sme národ psíčkarov, takmer v každej druhej rodine nájdete psíka a niektorí majitelia sú ochotní im poskytnúť luxusnu starostlivosť, pretože sú členom rodiny. V útulkoch sú zvieratá, ktori nemali to šťastie a na svojho pána stále čakajú. My SPOLOČNE im to čakanie môžeme spríjemniť.

 

V neposlednom rade... pretože sú NAŠE

Sú to naše česko-slovenské ponožky. Vďaka Vám dokážeme vytvárať ďalšie pracovné miesta a pripomínať mladším zákazníkom, že Slovensko je cool. Ďakujeme všetkým, ktorí sa stali súčasťou naše PupSocks rodiny. Momentálne sa po svete pohybuje cez 15 500 PupSockťáku. Každého z Vás si veľmi vážime.

 

 

>>> STAŤ SA SÚČASŤOU RODINY <<<

 

Návrh bez názvu (21)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie