Prečo PupSocks

pupsocks banner sirka

 

Nohy vás nosia celý život, preto si zaslúži extra starostlivosť

Zameriavame sa na pohodlie vašich nôh. Naše PupSocks ponožky sú vyrobené z 93% polyester a 7% elastanu. Dlho sme hľadali balans medzi vysokým pohodlím a nadpriemernú kvalitou tlače. Vďaka tomu sme zvolili prvotriedne polyesterové vlákna, ktoré majú veľkú odolnosť proti svetlu, poveternosti a mikroorganizmom. Tkaniny zo zmesí s polyesterom sú menej krčivé, trvanlivejšie, pevnejšie a ľahšie. Zásluhou elastanu si ponožky udržujú svoj tvar a lepšie priľnú k chodidlu.

Vďaka našej veľkoformátovéj tlačiarni, kvalitného sublimačneho papiera s vysokou gramážou, špičkovému termolisu a zlatým českým ručičkám, dokážeme na ponožky preniesť aj najmenšie detaily a mať dokonale čistý obraz so sýtymi farbami.

Naše ponožky nosíme denne, preto za nich môžeme dať ruku do ohňa.

 

Predveďte, čo vo vás je

Vy ste originálny! Každý z nás je jedinečný. Vďaka stovkám designom, každý sa môže nájsť a ukázať svojmu okoliu, aký má postoj na svet. K tomu ešte môžete svetu ukázať vášho maznáčika! PupSocks sa hodí nielen pre seba, ale tiež aj ako darček. Veríme že takým darčekom potešíte každého majiteľa domácich zvierat.

 

Pretože, spolu pomáhame a meníme svet k lepšiemu

Je to tak. Sme sa rozhodli, že regulárne budeme podporovať útulky, kde im aspoň trochu spríjemníme život. My sme národ psíčkarov, takmer v každej druhej rodine nájdete psíka a niektorí majitelia sú ochotní im poskytnúť luxusnu starostlivosť, pretože sú členom rodiny. V útulkoch sú zvieratá, ktori nemali to šťastie a na svojho pána stále čakajú. My SPOLOČNE im to čakanie môžeme spríjemniť.

 

V neposlednom rade... pretože sú NAŠE

Sú to naše česko-slovenské ponožky. Vďaka Vám dokážeme vytvárať ďalšie pracovné miesta a pripomínať mladším zákazníkom, že Slovensko je cool. Ďakujeme všetkým, ktorí sa stali súčasťou naše PupSocks rodiny. Momentálne sa po svete pohybuje cez 15 500 PupSockťáku. Každého z Vás si veľmi vážime.

 

 

>>> STAŤ SA SÚČASŤOU RODINY <<<

 

Návrh bez názvu (21)